Z pasji do architektury

Nasz zespół projektowy zaczęliśmy tworzyć od 2012r. Każdy z nas ma inną osobowość, ale za to idealnie uzupełniamy się w naszej codziennej pracy.
Dzięki temu potrafimy tworzyć ciekawe, funkcjonalne i jednocześnie wymarzone projekty domów, obiektów i wnętrz. Projekty, które wykonujemy są zawsze odzwierciedleniem tego jaki jesteś, jak żyjesz i czego potrzebujesz.

W naszej pracy zawsze kierujemy się zasadą, by w pierwszej kolejności patrzeć naTwoje dobro i pomóc Ci urealnić marzenia o wygodnym i funkcjonalnym domu bądź wnętrzu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i dopasować wszystko do Twojego stylu życia.

Zaufanie jest kolejnym elementem na którym budujemy nasza pracownię. Powierzając nam zaprojektowanie Twojego domu lub wnętrza zawsze staramy się byś był częścią procesu tworzenia z nami swojego projektu, a jednocześnie byś wiedział, że zrobimy wszystko, by Twoje marzenie się urzeczywistniło nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności.

Dla nas projektowanie nie kończy się wraz z oddaniem w Twoje ręce projektu. Po zakończeniu tego etapu nadal wspieramy i pomagamy Ci w trudnym procesie budowy czy remontu. Będziemy Ci towarzyszyć aż do ukończenia Twojej inwestycji.

Nasz zespół projektowy tworzą:

mgr in╛.arch. Grzegorz Skopek

Mgr inż. arch. Grzegorz Skopek
ARCHITEKT

Mgr inż. arch. Aleksandra Skopek
ARCHITEKT

mgr in╛.arch. WiesИaw PвИchИopek

Mgr inż. arch. Wiesław Półchłopek
ARCHITEKT

inz.arch. Bianka Kucharska_asystent arch

Mgr inż. arch. Bianka Kucharska
ASYSTENTKA PROJEKTANTA

mgr in╛. Marcin Zdanowicz_ konstruktor

Mgr inż. Marcin Zadanowicz
KONSTRUKTOR